Bittorrent Coin Geleceği 2022

Bittorrent coin

Bittorrent geleceği düşük kıymet seyrine sahip olan coinlere yatırım yapan kullanıcılar için merak edilen konulardan biri olarak karşımıza geliyor. Söz hususu coinin geleceği ile ilgili olarak Justin Sun’a göre, Bittorrent kripto para firması yönünden imal edilen bu altcoin yatırımcılar arasında epey popüler.

Bittorrent Coin Kaç TL

BitTorrent Coin fiyatı 0,000018 TRY’dir. BitTorrent-New coin son 24 saatte -3.58% değişim gözler önüne serdi. BitTorrent-New coin günlük prosedür hacmi 1.242.791.795 TL ve prosedür hacmi olarak bütün para birimleri arasında 55. sıradadır.

BTT Kaç Dolar; $0,000001 USD’dir. Son 24 saatte -3.58% oranında değişti.

BTT Kaç TL; ₺0,000018 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -3.58% değişim gördü.

BTT Coin 2022 Nisan döneminde -%22 kaybettirdi.

Bittorent (BTTC) Coin Nedir?

BTTC kripto para biriminin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını kavramak için, ona ismini veren bir şirketle başlamamız gerekiyor: BitTorrent Inc. 2001 senesinde önde gelen bir Amerikan program mühendisi olan Bram Cohen yönünden kuruldu ve dünyanın en büyük dosya paylaşım sitelerinden birisi oldu. BitTorrent, merkeziyetsiz ve kullanıcılar arası kurallar üstünde çalışır ve yüz milyonlarca kullanıcının ağdaki istediği dosyayı yüklemesini ve indirmesini sağlar.

BitTorrent şu şekilde çalışır; büyük ve hacimli dosyalar parçalara bölünür ve ağ üzerinden alıcıya gönderilir – gene de parçalar durumunda, şunlar sonrasında alıcının bilgisayarında onarılır. Dosya indiren her kullanıcı kendi kendine ekosistemin bir parçası olur ve bir tohuma dönüşür.

Kripto analistleri ve pazar eksperleri, bunun tamamıyla kazançlı bir teşebbüs olduğu konusu ile ilgili hemfikir.

Bittorrent Coin Hangi Ülkenin?

Dünyada bulunan en kapsamlı data transferi ve indirme platformu Bittorrent yönünden pazara sürülen Bittorrent Coin hangi ülkenin sorusunun şuan ki cevabı Çin olmaktadır. Uzun vakittir internette var olan bu dosya ve data paylaşım uygulamasının kurucusu Bram Cohen 2018 senesinde Bittorenti Çinli iş adamı Justin Sun’a sattı.

BTT Coin Hangi Borsalarda?

BTT Coin pazara sürüldüğünden beri pekçok kripto para borsasında listelenmiştir listelendiği kripto para borsaları şayet şunlardır:

Binance
Huobi Globa
Bitay
Gate.io
BtcTurk
Paribu

Bittorrent Coin Yorum

BTT yorum hususu, yatırımcılar arasında merak edilen konulardan biri. İlk pazara çıktığı dönemde, rekor denebilecek bir yükseliş ivmesi yakalayan BBT Coin, yatırımcılardan tam not almayı başarabilmişti. Ancak, kripto para borsasının umumi seyri ile beraber, söz hususu coin, parametrelere düzen sağlayamayarak, evvela süratli bir düşüş ivmesine input. Takıp eden süreçte %70’lik bir düşüşü gördü. Her ne kadar kendisini toparlamak için güncellemelerden dayanak alsa dahi, beklenilen yükseliş kaydedilemeyince BTT aniden çok yatırıcı kaybetmişti.

İstikrar göremeyen yatırımcıların ayrılması ile beraber, söz hususu düşüş şiddetini daha dahi arttırdı. Yatırımcıların satım işlemleri ardından değişik bir coin opsiyonu ile yollarına devam etmesi, BTT USDT kuru aşağı yukarı olarak 3 maaş bir gerileme içerisine soktu ve Mart ayı düzeylerine kadar düşüş gerçekleşti.

Yatırımcıların büyük umutlarla girdiği BTT Coin, büyük mağdurluk oluşturdu. Belli bir kitle borçlanarak söz hususu coine yatırım yaptığını söylem eder iken, belli bir kesim şayet, durumun yapımcı işletme ile ilgili olduğunu koruyor. BTT’nin kasti savsaklama edildiğini bildiren kullanıcılar, tıpkı şirkete ilişkin olan Tron’3un devamlı geliştirilme çabası içeresinde olduğunu vurguluyor.

Yaklaşık 1 hafta evvel yükseliş trendi içerisine gireceği düşünülen, umumi kripto borsasında beklenilen maalesef yaşanmadı. Gelecek günlerde BBT yorum konusu ile ilgili ne gibi bir süreç izleneceği bilinmezken, yatırımcılar urumdan hem memnun değil, üstelik kısa sürede bir değişim olabileceği düşünülmüyor.

Uzmanlar Bittorrent coin yorum konusu ile ilgili şayet iki değişik görüşe sahip, bazı eksperler yatırım önerisi ile ilgili kararsızlıklarını dile getirirken, bazı eksperler şayet, interneti çok daha fonksiyonel bir biçimde kullanmak ve süratli data transferi amaçlayan bir oluşuma ilişkin olan coinin pekçok şahıs yönünden alaka göreceği tarafında düşüyor.

Bittorrent Coin Haberleri

Bittorrent coin haberleri içeriklerine göre, nisan ayının ilk haftasında önemli bir yükseliş yaşam sürdüren Bittorrent coin’in yükseliş yüzdesi %15 civarındaydı. Bu artışın sonrasında şayet aşağı yukarı olarak %60’lık bir yükselişle yatırımcılarını mesut etmişti. Bittorent Coin Geleceği 2022 senesinde dahi yatırımcılar yönünden epey merak edilen bir mevzu durumuna geldi.

BTTC’nin çabucak bu kadar süratli bir yükseliş profili göstermesinin esas sebebi olarak şayet, yazılımcıların yapmış olduğu son güncelleme olarak görülüyor. Üretilmesinin sonrasında çok kısa bir sürede %900’lük bir yükselişle BTT TRY kurunda bütün zamanların en süratli yükselişe geçen coini olma unvanlını taşıyan BTTC coin geleceği yorumlar kısmına bakıldığında parlayan görünse de yatırımcıların yatırım yapar iken düşüşlere karşı titiz olması gerekiyor.

Bittorrent Coin Anlaşmaları

Coin Anlaşmaları içeriğine dair uygulanan resmi bir tanımlama olmamakla beraber geçen sene internet devi pekçok site ile masaya oturulduğu tarafında yorumlar sahip olunan. Yapılacak anlaşmalardan biri. Anlaşma yapılması beklenilen en büyük platformlar şayet

Amazon Prime
Netflix olarak söylem ediliyor.
Gelecek günlerde bu anlaşmaların netlik kazanıp kazanmayacağı, uygulanan anlaşmalar içerisine yeni isimlerin dâhil olup olmayacağı şayet merak hususu. Bu anlamda söz hususu coinin gerçekleştireceği anlaşmalarla beraber değerinin artacağına inanan kullanıcı adedi epey çok.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap