Polymath Coin Nedir? POLY Coin Geleceği

Polymath Coin Nedir?

Polymath Coin Nedir? Polymath, piyasaya güvenlik belirteçleri getirmek isteyen yeni bir kripto para birimidir. Proje hala erken aşamalarında, ancak şimdiden 50 milyon doların üzerinde finansman sağlamayı başardı. Polymath, bu parayı şirketlerin güvenlik belirteçleri çıkarmasına izin verecek bir platform oluşturmak için kullanmayı umuyor.

En son haber güncellemelerimizi doğrudan Twitter ve Telegram sayfalarımızda okuyabilirsiniz.

Polymath Coin Nedir?

Polymath, menkul kıymetlerin yaratılma ve alınıp satılma biçiminde devrim yapmak isteyen yeni bir madeni paradır. Polymath ekibi, güvenlik belirteci endüstrisini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen deneyimli geliştiricilerden ve girişimcilerden oluşur. Polymath, işletmelerin kolaylıkla güvenlik belirteçleri oluşturabilecekleri bir platform sağlamayı amaçlamaktadır.

Polymath-Coin

Bu güvenlik belirteçleri, geçerli tüm düzenlemelere uygun olacak ve yatırımcılar için güvenli ve emniyetli hale gelecektir. Polymath platformu, akıllı sözleşmeler kullanan bir blok zinciri teknolojisi olan NEM tarafından desteklenmektedir. Akıllı sözleşmeler, blok zincirinde doğrulanabilen dijital sözleşmeler veya sözleşmelerdir. Bu, operasyonlara müdahale edebilecek herhangi bir aracı olmadan güvenlik belirteci ticaretine izin verir.

Projenin Amacı ve Whitepaper

Polymath Coin Projesi, blok zincirinde menkul kıymet ihraç etmek için yeni bir standart yaratmayı amaçlayan merkezi olmayan bir projedir. Projenin teknik incelemesi, menkul kıymet ihracı ve ticareti sürecini otomatikleştirmek için akıllı sözleşmelerin kullanımı da dahil olmak üzere bir dizi temel özelliği özetlemektedir.

Polymath ayrıca, menkul kıymetler piyasasında dolandırıcılığı azaltmaya ve güvenliği artırmaya yardımcı olacak yetkili yatırımcılar ve ihraççılardan oluşan bir kayıt oluşturmayı planlıyor.

Polymath Coin Avantajları Neler?

Kripto para birimleri, işlemlerini güvence altına almak ve yeni birimlerin oluşturulmasını kontrol etmek için kriptografi kullanan dijital veya sanal belirteçlerdir. Kripto para birimleri merkezi değildir, yani hükümet veya finansal kurum kontrolüne tabi değildirler. İlk ve en iyi bilinen kripto para birimi olan Bitcoin, 2009 yılında oluşturuldu.

Bitcoin’in yaratılmasından bu yana, çok sayıda başka kripto para birimi geliştirilmiştir. Kripto para birimleri genellikle merkezi olmayan borsalarda işlem görür ve mal ve hizmet satın almak için de kullanılabilir. Pek çok farklı kripto para birimi türü olsa da Polymath Coin, diğer kripto para birimlerine göre çeşitli avantajlara sahip benzersiz bir kripto para birimi türüdür.

Polymath Coin, şirketlerin yasal olarak uyumlu menkul kıymet belirteçleri çıkarmasına izin veren bir menkul kıymet belirteci platformu olarak tasarlanmıştır. Polymath ağında bir güvenlik belirteci yayınlamak için öncelikle geçerli tüm düzenlemelere uymanızı sağlayan bir doğrulama sürecinden geçmelisiniz.

Polymath Coin Dezavantajları Neler?

Polymath madeni para, geçen yıl çok dikkat çeken nispeten yeni bir kripto para birimidir. Ancak, yatırımcıların bilmesi gereken bu para birimini kullanmanın bazı dezavantajları vardır.

İlk dezavantaj, Polymath madeni paranın Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kripto para birimleri kadar yaygın olarak kabul edilmemesidir. Bu, günlük işlemler için Polymath parasını kullanmanın daha zor olabileceği anlamına gelir.

Diğer bir dezavantaj, Polymath madeni paranın değerinin oldukça değişken olabilmesidir. Bu, yatırımcılar için riskli olabilecek çok hızlı bir şekilde değer kazanabileceği veya düşebileceği anlamına gelir.

Son olarak, Polymath madeni para ile uğraşırken dolandırılma riski vardır. Nispeten yeni bir para birimi olduğu için, yatırımcıları dolandırıcılıktan korumak için çok fazla güvenlik önlemi bulunmamaktadır.

Polymath Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Polymath (POLY), güvenlik belirteçlerinin oluşturulmasını sağlayan bir blok zinciri platformudur. 2018’in en çok beklenen ICO’larından biridir. Polymath ekibi, aynı zamanda tZERO’nun CEO’su olan Trevor Koverko tarafından yönetilmektedir. Polymath platformu, şirketlerin kolaylıkla güvenlik belirteçleri oluşturmasına olanak tanır. Bu güvenlik belirteçleri tüm düzenlemelere uygun olacaktır.

Polymath Coin Nereden alinir

Polymath ekibi, Distributed Ledger Technologies ve Shyft Network dahil olmak üzere bir dizi şirketle zaten ortaklık kurdu. Polymath ayrıca bir menkul kıymet tokeni değişimi olan Overstock’un tZERO’su ile de ortaklık kurdu.

Polymath madeni para (POLY) şu anda Binance, KuCoin ve EtherDelta dahil olmak üzere bir dizi borsada mevcuttur. Coin, Bitcoin ve Ethereum ile satın alınabilir.

Polymath Coin Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Polymath Coin, Birleşik Krallık merkezli bir kripto para birimidir. Madeni paranın sahibi Polymath Network PLC’dir. Şirket Londra merkezlidir ve 2017 yılında kurulmuştur.

Polymath Coin Hangi Ülkenin

Polymath Network PLC, menkul kıymet tokenizasyonuna odaklanan bir şirkettir.

POLY Coin Geleceği

Polymath Coin, çok fazla potansiyele sahip yeni bir kripto para birimidir. Ethereum ağına dayanır ve ERC20 standardını kullanır. Bu, çoğu cüzdan ve borsa ile uyumlu olmasını sağlar.

POLY Coin Geleceği

Polymath Coin, güvenlik belirteçleri için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bunlar, hisse senetleri, tahviller ve gayrimenkul gibi gerçek dünya varlıklarını temsil eden jetonlardır. Polymath Coin’in amacı, güvenlik belirteçleri oluşturmayı ve takas etmeyi kolaylaştırmaktır. POLY Coin Geleceği ve sistemi, borsanın çalışma biçiminde devrim yaratabilir.

Polymath Coin Piyasa Değeri Nedir?

Polymath Coin, farklı menkul kıymetlere ve varlıklara yatırım yapmak için kullanılan dijital bir varlıktır. Kullanıcıların menkul kıymetlere ve varlıklara yatırım yapmalarını sağlayan merkezi olmayan bir platformdur. Polymath Coin için piyasa değeri şu anda 16.711.514$ ve dolaşımda olan 963.733 coin arzına sahip. Maksimum Polymath Coin arzı 1.000.000 jetondur.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap