Starlink Coin Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? – 2022

Starlink Coin 2

StarLink Coin projesinin mutlak sahibi olmamakla beraber toplulukla hareket eden tamamıyla Merkeziyetsiz bir Metaverse projesidir.

StarLink Coin Projesi ve Whitepaper

StarLink projesinin hedefi; yeni bir paradigmanın reel vizyonunu ebedi genişletmek ve itibarını arttırmak için ademi merkeziyetçilik ile blok zincirin gücünü kullanmaktadır. Starl, Metaverse adı verilen bir kainat yaratmaktadır ve StarLink sahiplerinin farazi alan varlıkları ile etkileşime girmesini sağlamaktadır.

STARL Coin Avantaj ve Dezavantajları

STARL Coin avantajları;

Starl Metaverse’in farazi varlıklarını temsil eden, değişim edilemez, devredilebilir dijital varlıklar ve uyduları NFT olarak kullananlara sunulur.
Kullanıcılar STARL Coin’ler yardımıyla tasarı üstünde oylamalara katılma hakkına sahip olurlar.
STARL Coin’ler Ethereum tabanlı oluşu yardımıyla ERC-20 cüzdanlarında kolaylıkla saklanabilir.
Starl marketplace, iştirakçilerin $STARL olarak fiyatlandırılmış SATE NFT’lerini yönetmelerini ve değiştirmelerini sağlar.

STARL Coin Dezavantajları;

Starlink Coin gibi kripto para piyasasında pekçok Metaverse temalı kripto para birimi bulunmaktadır. Bunlar arasındaki rakiplik yüksek olduğu için STARL Coin fiyatında kıymet kayıbı ve dalgalanmalar yaşanabilir.

STARL Coin Hangi Borsalarda Var?

STARL Coin, epey bilindik metaverse coinlerinden bir tanesidir. STARL Coin’in listelendiği borsalar şunlardır: Uniswap (V2), Gate.io, OKX, MEXC, LBank, BitMart, CoinEx, Bitrue, ShibaSwap, XT.COM, BKEX, Hoo, Bitget, LATOKEN, Hotbit, Decoin, BingX, HitBTC.

STARL Coin Piyasa Bilgileri
STARL Coin Toplam (Maks) Arz 10,000,000,000,000 adettir. STARL Coin 17 Kas 2021 tarihinde bütün zamanların en yüksek kıymeti olan $0.00008823 fiyatına ulaşmıştır. Tüm zamanların en düşük değerini şayet 19 Tem 2021 tarihinde $0.00000046 olarak görmüştür.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap