The Sandbox, Musical Metaverse için Warner ile İşbirliği Yapacağını Açıkladı

The Sandbox, Musical Metaverse

Metaverse platformu Sandbox, yeni ortaklıklarla erişimini genişletmeye devam ediyor, en sonuncusu Warner Music Group ile bir müzikal Metaverse projesi üzerinde çalışmak.

Sandbox, Warner Music Group (WMG) ile yeni bir ortaklık içinde müzik temalı sanal bir dünya sunmayı hedefliyor. 28 Ocak’ta yapılan bir duyuruda ekip, Warner’ın ilk kez NFT’ler ve Metaverse dünyasına adım attığını belirtti.Sandbox ekibi, WMG’nin, firmanın sanatçılarının bu sanal dünyada görünmesi için bir portal görevi görecek bir “ESTATE” satın aldığını ekledi.

Müzikal Metaverse Nedir?

Oberhasli announces musical metaverse – Jioforme


“ESTATE”, Warner’ın önde gelen sanatçılarının çalacağı müzikal tema parkı ve konser mekanının bir karışımı olarak tanımlandı.

Bu ayın başlarında Hong Kong bağlantılı bir mega şehir için planlarını açıklayan Sandbox, bu yeni mekanın yakınında bir LAND satışı gerçekleştirecek ve müzik tutkunlarının aksiyona yakın bir sanal arsaya sahip olmalarını sağlayacak.

Bu haftanın başlarında The Sandbox, ana şirket Animoca Brands ve girişim şirketi Brinc ile ortaklaşa 50 milyon dolarlık bir hızlandırma programının başlatıldığını duyurdu. Sandbox Accelerator Programının 2022’nin 2. çeyreğinde başlaması planlanıyor ve önümüzdeki üç yıl içinde yeni ortaya çıkan yüz projeye 250.000 $ yatırım yapacak.

Daha fazla Altcoin Haber için hemen ana sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap