Uni Coin geleceği 2022

Uni coin geleceği

Altcoinhaber.com olarak, Uni Coin geleceğine dair değişik ve etkileyici araştırmalarda bulunduk. Uniswap ekosisteminin Uni Coin’i, kendi merkeziyetsiz borsası dışında Binance, Coinbase Pro, OKEx, Kraken ve Huobi Global gibi borsalarda uzun zamandır listelenmektedir. Uzmanlar, UniSwap protokolünün ve merkeziyetsiz borsasının gittikçe çoğalan kullanıcı sayısına işaret ederek, Uni Coin geleceğini pozitif değerlendirdiklerini türlü platformlarda aktarmaktadırlar.

İlginizi Çekebilir: LRC Nedir?

Uni Coin Ne Olur?

Analistler, Uni Coin geleceğinin kazançlı bir yatırım aracı olabileceği tarafında düşündeş oldular. Uni Coin için yükseliş hazırlığının tamamlanmak üzere olduğu fikiri kripto para endüstrisinde hakimdir. Anonim analistler sahip olunan formasyonu çift dip olarak yorumlarken analistler, projenin eşsiz özelliklerine atıfta bulunarak Uni Coin fiyatlarının 2022 senesinde pozitif ayrışacağını düşünmektedirler. 3 kripto para analisti ile bu sene asgari 20 doları aşan bedel amacı ile yükseliş tarafında görüş beyan etmektedirler.

Uni coin yorum

Uni Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

Uni Coin geleceği ile ilgili bilgileri tahlil eden anonim analistler, son dönemde token’de dip hazırlığının tamamlandığını gösteren emareler bulunduğuna işaret etmektedirler. 25 Şubat 2022 ve 7 Mart 2022 tarihleri arasında diplerin yükseldiğine işaret eden analistler, RSI indikatörünün yükselişi destek verdiği görüşünü savunmaktadırlar. Olası yükselişte ilk mukavemet 10,83 USDT olarak paylaşılırken, bu seviyenin kırılması ile kısa vadede 13 USDT hedefinin önünün açılacağı düşünülmektedir. Olası geri çekilmede şayet 7,81 USDT seviyesi mühim bir anne mukavemet olarak anonim teknik analistlerce yakından takip edilecektir.

Güncel Uni Coin Fiyatı

Güncel halde 1 UNI fiyatı 80,890 TL. Döviz cinsinden şayet 4,830 Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, UniSwap Coin 24 saatte % 3.114 arttı.

Uni coin projesi

Uni Coin Projesini Özel Yapan Nedenler Neler?

Ethereum’un geliştirici ismi Hayden Adams yönünden yaşama geçirilen UniSwap projesi, Eylül 2020 tarihinde Uni Coin’i kendi yönetişim token’i olarak geliştirerek kripto endüstrisi ile tanıştırdı. DeFi alanına likidite meydana getirmek, kripto para alım ve satımı için elverişli ticaret ortamını sağlamak hedefleri tarafında tasarlanan projenin yıkılmaz ve özerk nitelikleri Uni Coin yönünden korunmaktadır. Proje şayet bu eşsiz özellikleri ile rakiplerinden ayrılmayı başarmaktadır:

UniSwap yalnızca merkeziyetsiz bir borsa değil bunun yanı sıra EtherDelta gibi platformların likidite problemini çözmeye çalışır.
Piyasa yapım sürecini otomatikleştiren düzenek, riski azaltarak bütün taraflar için gider azaltma etkinliğini teşvik etmektedir.
Her token için cümle alem, likidite havuzları oluşturabilir.
Uni Coin güvenliği Ethereum ağı yönünden sağlanmaktadır.

 

İlginizi Çekebilir: ANKR Coin Nedir?

UniSwap Fiyat Tahminleri 2022

UniSwap projesi sahip olunan potansiyeli ile eksperlerin ve anonim analistlerin ilgisini çekmeyi başarır. Sektörün en çok takip edilen 3 kripto para analisti şayet başka iki grubu bedel hedefleri ile desteklemektedirler. Kuruluşların 2022 senesinde Uni Coin bedel hedefleri 20,88 dolar ile 28,35 dolar arasında değişmektedir.

Wallet Investor Uni Coin Hedef Fiyat Tahmini

Wallet Investor Uni Coin’de kuvvetli boğa görüşünü koruyor. Kuruluş, 2022 senesi için paylaştığı 28,35 dolar bedel amacı ile token’de ralli beklediğini açılmış etmektedir. Gelecek 3 senelik süreçte artışın devam etmesi beklendiği Uni Coin’de Wallet Investor, 2025 senesi hedefini 63,50 dolar olarak paylaşmaktadır.

DigitalCoin Uni Coin Fiyat Tahmini

DigitalCoin, Uni Coin’de aynı Wallet Investor gibi kuvvetli bir yükseliş beklemektedir. Kuruluş, Uni Coin 2022 gaye fiyatını 20,88 dolar olarak açıklayarak eksperlerin yükseliş beklentilerini desteklemektedir.

Price Prediction Uni Coin Fiyat Tahmini

Price Prediction, algoritmik ön görü sistemi ile Uni Coin’de yükseliş beklentisini rakamlara döktü. Kuruluşi, bu sene mühim bir yükseliş beklediğini söylem ettiği Uni Coin’de bedel hedefini 23,46 dolar olarak paylaştı.

 

Yazımızda, Usta analistlerin Uni Coin geleceği ve bedel tahminlerini sizlerle buluşturduk! Uni Coin, sahip olduğu eşsiz özellikler ile UniSwap protokolünün yönetişim token’i olmasının ötesinde potansiyel taşımaktadır. DeFi’nin likidite gereksinimlerini karşılayan projede eksperler, geleceğe yönelik değerlendirmelerinde pozitif görüş beyan etmektedirler. Kısa vadede yükselişe başlaması beklenilen token’de bu sene 20 doları aşan bedel beklentileri paylaşılmaktadır.

Bu yazımız tamamen bilgilendirme amaçlı üretilmiş olup Altcoinhaber tarafından yatırım tavsiyesi içermemektedir. Lütfen yatırım yaparken risklerinizi ve düşünceleriniz doğrultusunda kendi inisiyatifinizce karar alınız. Daha fazla bu tarz içerik için Altcoinler sekmemizde veyahut arama çubuğuna Coin ismi yazarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap